Záclony, závěsy a řasící pásky můžete hledat pomocí parametrů
Zobrazit 1 528 výsledků Resetovat vše
17. 4. 2021

Designová kombinace plisse žaluzií

Zajímavá kombinace plisse žaluzií LEHA byla navržena pro oživení jinak strohého interieru.

Detail
13. 2. 2021

Dřevěná žaluzie pro novou koupelnu

Stylové dřevěné lamely horizontální žaluzie LEHA ladí se zařízením koupelny a dodaly jí tu správnou atmosféru.

Detail
9. 10. 2020

Designérka Karolínka a základní výcvik

„Základní výcvik" je velmi důležitý, zvláště když zahrnuje např. psaní firemní tužkou, ovládání laserového zaměřovače, bezchybný výpočet kalkulace zakázky, bezpečné získávání nadhledu na schůdcích nebo noblesní konzumaci kávy z hrníčku s firemním logem.

Detail
21. 8. 2020

Jak nařasit záclony a závěsy

S textilními dekoracemi pracujeme prakticky při každé realizaci. Řasící páska je tudíž pro nás při jejich úpravě a instalaci samozřejmostí. Stejně tak ale chápeme, že pro klienta, který si u nás objedná ušité záclony či závěsy bez instalace, může být finální…

Detail
20. 8. 2020

Designerka Karolínka a přijímací pohovor

Designérka Karolínka je opět na scéně. Nyní vám budeme přinášet její skutečné i neskutečné příběhy z každodenního života ve společnosti STYLTEX design.

Detail
26. 4. 2020

Efektní proměna ložnice s baldachýny a přehozem

Zkosená stěna nad lůžkem je jako stvořená pro textilní dekoraci, tvořící baldachýny podél oken. Původně strohá ložnice působí po dokončení realizace zcela odlišným dojmem.

Detail
23. 4. 2020

Zatemňující navíjecí rolety jako jednoduchý základ zastínění

Mění se mechanika, rozšiřuje se nabídka materiálů, ale základ zůstává. Navíjecí rolety jsou stále jednoduché, praktické, dostupné a proto oblíbené.

Detail
13. 4. 2020

Plisse žaluzie v barvě hlubin mořské laguny

Střídmý základ v zemitém tónu umožňuje volbu barevně výrazných doplňků. V tomto případě plisse žaluzií k zastínění a dekoraci oken.

Detail
31. 3. 2020

Poloprůhledné barevné záclony pro oživení interieru

Při postupné rekonstrukci rodinného domu dochází samozřejmě i ke změnám zastínění a dekorace oken. Stejně jako v nedávno dokončeném obývacím pokoji, řešeným ve spolupráci s Ing.Kateřinou Pečeňovou.

Detail
29. 3. 2020

Atypická okna k podkroví prostě patří

Obytné prostory se zkosenými stěnami jsou vždy výzvou, ať už řešíte jejich zařízení nebo zastínění oken. Tvarovaná atypická okna k podkroví patří a podtrhují kouzlo bydlení pod střechou.

Detail
22. 3. 2020

Vysněné záclony a závěsy? Rádi splníme!

Přání naší klientky, kombinaci záclon a závěsů se stejným vzorem, jsme splnili nabídkou materiálů z kolekce Aspen Prestigious.

Detail
13. 3. 2020

Inspirativní okénko jako malířská kompozice

Květinové designy s impresionistickými tahy štětce doplněné kubistickými motivy - to vše nabízí kolekce Riviera Prestigious.

Detail
29. 2. 2020

Nenápadný závěsný systém

Zapuštěné kolejnice - naprosto nenápadný závěsný systém, splývající se stropem.

Detail
26. 2. 2020

Panely japonských posuvných stěny v moderním interieru

Zastínění oken zajišťují venkovní žaluzie. Interierové dekorace oken, řešené ve spolupráci s arch.Kamilou Douděrovou, proto mohou být v odlehčeném stylu, odpovídajícím modernímu zařízení bytu.

Detail
20. 2. 2020

Zastínění mnoha tváří, propojené závěsovým materiálem

Navíjecí rolety, římské rolety, japonskou posuvnou stěnu, hliníkové kolejnice, záclonové tyče s drážkou, záclony a závěsy - to vše jsme využili pro zastínění oken rodinného domu. Příjemná a pohodová realizace proběhla ve spolupráci s architektkou Barborou…

Detail
15. 2. 2020

Dekorace stěn s honosným květinovým designem

Tapetou je možné pokrýt všechny stěny místnosti nebo ji využít jako designový prvek, zvýrazňující jednu stěnu či její část.

Detail
31. 1. 2020

Římské rolety v dokonalém souladu se zařízením interieru

Také se vám stává, že se zadíváte na své záclony nebo závěsy a přemýšlíte, co s nimi? Občas si dokonce o změnu řekne sám interier.

Detail
23. 1. 2020

Ženou za všech okolností...

... i v náročném období. Naším úkolem bylo vytvořit hezké, útulné a pozitivní prostředí v poradně Studia Ludwig pro ženy po operaci prsu.

Detail
17. 1. 2020

Heimtextil 2020 aneb půlstoletí ve znamení textilního designu

Každý rok zveme naše obchodní partnery na společný výběr nových kolekcí, shlédnutí trendů a inovací dekorací a stínění na veletrhu Heimtextil ve Frankfurtu nad Mohanem. Jedeme načerpat inspiraci, nápady a sdílet zkušenosti v naprosto úžasném kolektivu.

Detail
7. 1. 2020

Auta, auta, auta! Závěsy jako splněné přání

Výběru závěsů se nejaktivněji z rodiny věnoval tatínek a svému synovi dopřál zastínění s nepřeberným množstvím autíček a dalších dopravních prostředků. Kdo si tady plnil svůj klukovský sen?

Detail
31. 12. 2019

Textury dekoračních látek pro architekty a designery

Všimli jsme si, že většina architektů a designérů se ve svých vizualizacích vyhýbá použití vzorů na dekoračních látkách z důvodu, že je jednoduše nemá odkud brát.

Detail
27. 12. 2019

Jeden dívčí pokoj, dvě okna, dvě barvy římských rolet

Při zaměření byl dívčí pokoj bez vybavení, ale měl instalovanou výraznou tapetu a stropní osvětlení. Jejich barvy se staly vodítkem pri výběru barev zastínění.

Detail
19. 12. 2019

Přehoz na lůžko do ložnice prostě patří!

Málokdy se podaří, aby všechna povlečení dokonale ladila se závěsy a dalším vybavením ložnice. Přehozem interier sjednotíte a rázem působí upraveně.

Detail
11. 12. 2019

Praní záclon nepatří mezi vaše oblíbené domácí práce?

Pak vám možná pomůže následující článek z prvorepublikového časopisu List paní a dívek. Poznáte, kolik úsilí musely naše babičky a prababičky vynaložit, když chtěly potvrdit vizitku vzorné hospodyně.

Detail
30. 11. 2019

Potřebuje váš domov oživit a rozjasnit? Dopřejte mu barevné zastínění oken!

Je zajímavé pozorovat naše klienty při výběru materiálů do stávajícího nebo budovaného interieru. Navrhujeme a doporučujeme jim vhodné varianty řešení. avšak konečný výběr je samozřejmě jejich volbou. Důležité je, aby se ve svém domově cítili dobře.

Detail
27. 11. 2019

Proměna restaurace

Jako vždy - jednoduché kouzlo proměny díky textilním materiálům, jejich barvě a výslednému tvaru.

Detail
14. 11. 2019

Desiree - plisse žaluzie s jemnými proužky pro střešní okna

Další z pohodových realizací ve spolupráci s Ing.Kateřinou Pečeňovou, designerkou Czech Deco Teamu, proběhla na sklonku léta. Instalované plisse žaluzie LEHA nemají zajistit kompletní zastínění, ale hlavně snížení teploty během slunečních letních dnů.

Detail
10. 11. 2019

Ležérní tyrkysové závěsy

Ležérnost a optické "změkčení" hran novostavby - to byl, samozřejmě kromě potřebného zastínění oken, úkol záclon a závěsů instalovaných ve spolupráci s Mgr. Ivo Prokelem, interierovým designerem Czech Deco Teamu.

Detail
29. 10. 2019

Je zastínění oken ve stylu art deco vhodné do kanceláře?

Jedná-li se o oblíbený styl, proč ne? Důležité je celkové doladěni zařízení interieru, v tomto případě kanceláří

Detail
18. 10. 2019

Art deco jako inspirace při zastínění oken

Art deco - dekorativní styl nesoucí prvky kubismu, funkcionalismu a doznívající secese. Jeho znakem jsou jednoduché geometrické linie a charakteristické jasné odstíny studeného barevného spektra, jako je námořnická modrá, šedá, korálově červená nebo barvy…

Detail
10. 10. 2019

Krása a důležitost detailů

V běžném projevu je detail označením něčeho malého a bezvýznamného. Ale právě detaily a jejich dokonalé provedení zajišťují hodnotu díla.

Detail
30. 9. 2019

Barvy a vzory novinek podzimní kolekce Prestigious

Abstract, Journey Beyond, Hamptons, Twilight, Gatsby, Luna, Reflections, Artisan, Starbust, Stockholm, Drift. Designové portfolio materiálů pro nadcházející sezónu je gejzírem barev, textur a vzorů.

Detail
27. 9. 2019

Modrobílá oáza klidu a odpočinku

Modrá je barva vody a vzduchu, symbolizuje touhu po klidu a souladu. To vše naplňuje nové zastínění oken s širokými modrobílými pruhy.

Detail
20. 9. 2019

Kouzlo proměny tvarů s roletami Twinrollo

Rolety Twinrollo jsou u architektů, designerů i našich klientů oblíbené jako jednoduchý a efektní systém zastínění, vhodný do moderních interierů. Běžně využívané provedení s klasickými vodorovnými pruhy obohatil výrobce LEHA o designové kolekce s neobvyklými…

Detail
8. 9. 2019

Poklid severského stylu svědčí i dětským pokojům

Příjemná realizace zastínění oken velkého rodinného domu s pokoji umístěnými ve třech podlažích. Každé podlaží je propojeno materiálem na závěsy, které naše klientka volila v neutrálních světlých tónech, charakteristických pro interiery zařízené v severském…

Detail
30. 8. 2019

Odvážný geometrický vzor římské rolety jako spojující prvek

Okno v koupelně přináší mnoho výhod, od přítomnosti denního světla až po možnost větrání. Dalším pozitivním hlediskem, viděno očima designerky STYLTEXu, je potřeba vyřešit zastínění tohoto okna.

Detail
20. 8. 2019

Plisse žaluzie STICK & CLICK zvládne i tvarované lišty

Při realizaci zastínění oken rodinného domu ve spolupráci s Ing.arch.Evou Svintekovou jsme nemohli vynechat ani vstupní dveře. Teď už mají slušivé plissé žaluzie bez zásahu do zasklívacích lišt.

Detail
8. 8. 2019

Pohádkové domečky „houbičky" mají okénka a ta okénka zdobí záclony a závěsy

Vesnička U houbiček je součástí hotelového areálu. Vybavení jednotlivých domečků navazuje na blízkost přírody a ve stejném duchu je vyřešeno i zastínění oken.

Detail
1. 8. 2019

Když je lustr inspirací pro design závěsů

Jako kdyby k sobě patřily. Lustr s dílky ve tvaru vln oceánu a vzor závěsu Ocean kolekce Breeze Prestigious. Propojení designu ve spolupráci s Kamilou Douděrovou z Kamidesignu, architektkou Czech Deco Teamu.

Detail
25. 7. 2019

Záclony jako „malý zázrak"

Celodenní dekorace, zajišťující soukromí, ale zároveň umožňující propojení s okolním světem. To jsou záclony.

Detail
14. 7. 2019

Žlutá, žlutá, žlutá

Žlutý interier, žluté závěsy, žlutá kolejnice s ohybem. Vše v dokonalém žlutém souladu podle návrhu Ing.arch.Barbary Bencové.

Detail
6. 7. 2019

Závěsy z kolekce Playtime jsou do dětského pokoje sázka na jistotu!

Z hravých designů závěsů si vyberou do svého pokoje holčičky i chlapci. Potisky na kvalitním bavlněném podkladu umožňují snadnou údržbu, takže kromě zastínění oken najdou své využití i na přehozy, polštáře, sedáky a další dekorace.

Detail
28. 6. 2019

Závěsy na tkaničky? Takhle opravdu ne!

Je až k neuvěření, kolik možností lze snadno využít pro zavěšení záclon či závěsů, a jak je mnozí stále míjejí.

Detail
24. 6. 2019

Atypické okno a dokonalé plisse žaluzie

„Potřebujeme vyřešit zastínění atypického okna a vůbec si s tím nevíme rady!" Takový povzdech slyšíme od našich klientů poměrně často. O to radostnější je pak jejich spokojenost s výsledkem dokončené realizace.

Detail
16. 6. 2019

Když se barev nebojíme...

...pomohou nám vytvořit zářivý a přátelsky působící interier.

Detail
29. 5. 2019

Horizontální oblouk a římské rolety?

Na první pohled neslučitelné spojení. Výsledné zastínění a dekorace je o to překvapivější.

Detail
23. 5. 2019

Proměna ložnice v exotiku tropického Tichomoří

Vždy je udivující síla barev a designu, která dokáže překvapit a dát interieru naprosto odlišný charakter. Přitom jde o jednoduchou obměnu dekorací.

Detail
13. 5. 2019

"Falešná" římská roleta jako dekorace

Děti rostou a součástí růstu jsou změny. Pokud se je však interier jejich pokoje nadčasový, stačí pro osvěžení jen obměny dekorací.

Detail
11. 5. 2019

Jaké zázraky dokáží závěsy ve správné barvě

Obyčejný, ale krásně ušitý dimout v dokonalém barevném propojení s tapetami a doplňky - a dětský pokojíček najednou působí úplně jinak...

Detail
8. 5. 2019

Japonské posuvné stěny v kavárně? Ale jistě!

Z několika navržených variant bylo schváleno dekorativní zastínění panely japonských posuvných stěn v kombinaci dvou materiálů s odlišnou propustností světla.

Detail
3. 5. 2019

"Slepičí" římská roleta

Minimalismus se špetkou roztomilosti. Svěží, možná trochu infantilní, ale hlavně zábavný je design závěsů kolekce Fresh Prestigious.

Detail
30. 4. 2019

Kompletně připravené studentské pokoje

Realizace zahrnující zastínění oken a vybavení lůžkovinami proběhla ve spolupráci s autorem interierů, Ing.arch.Tiborem Csukásem.

Detail
26. 4. 2019

K showroomu patří i kanceláře...

...teď už s novými závěsy. Jsou jednobarevné, ale přesto barevné.

Detail
23. 4. 2019

Odlehčená dekorace s pruhy k podtržení pánského stylu

Design širokých pruhů v tlumených hnědých a šedých tónech s jemným leskem evokuje vytříbený pánský styl, hlavní rys luxusního showroomu.

Detail
18. 4. 2019

Závěsy s narážecími kroužky pro luxusní showroom

K zajištění soukromí ve zkušebních kabinkách jsou závěsy s narážecími kroužky ideální. Lehce se s nimi manipuluje a navíc plní funkci efektní dekorace.

Detail
16. 4. 2019

Tak trochu nostalgické zastínění oken s výhledem do zahrady

Výhled do zahrady zde hraje důležitou roli. Díky němu mohou být okna prvorepublikové vily zastíněna pouze jemnými závěsy.

Detail
12. 4. 2019

Inspirativní okénko s harmonií designů v zemitých tónech

Na první pohled působí chladně až stroze, ale vzápětí překvapí rozmanitostí propojených geometrických designů. Důležité je kombinovat pouze v určité linii odstínů, oživené doplňkovým barevným akcentem.

Detail
9. 4. 2019

Efektní závěsy s výšivkou ladící se zlatavou kočičí srstí

Součástí realizace zastínění oken pro klienta jednoho z našich stálých odběratelů byl i obývací pokoj a jídelna, opticky propojené sytou barvou povrchové úpravy stěn.

Detail
6. 4. 2019

Klasika v bílé...

Zastínění francouzských oken je v této realizaci kompletně v bílé barvě - tyče s drážkou, záclony, závěsy. Jednoduché, plně funkční a nadčasové řešení propojuje moderní zařízení interieru s vnějším prostředím, kde se svým způsobem zastavil čas.

Detail
4. 4. 2019

Jak přivolat jaro?

Co třeba potiskem na zakázku!

Detail
1. 4. 2019

U poloprůhledných záclon se nemusíte bát barev!

Částečná propustnost zmírní a zjemní i výraznější a tmavší odstíny, a poloprůhledné záclony tak vytvoří barevně tónované dekorace oken. Struktura materiálu vynikne na nařasených splývavých záclonách stejně jako na římských roletách.

Detail
29. 3. 2019

Pokoj malé slečny v nadčasovém designu

Celkové řešení je podobné jako v pokoji bratra (viz předchozí článek), ale barevnost a nadčasový design vyhovují požadavkům malé slečny.

Detail
27. 3. 2019

Kombinace, která nezklame

Pokoj pro chlapce je po dokončení realizace vybaven římskou roletou k zastínění okna, přehozem na lůžko a samozřejmě nechybí ani polštářky. Prostě osvědčená kombinace, zde ještě doplněná tapetou.

Detail
25. 3. 2019

Když záclony pomáhají

Tentokrát nejenom ve smyslu vylepšení interieru, ale jako podpora organizaci pomáhající zdravotně postiženým spoluobčanům.

Detail
22. 3. 2019
19. 3. 2019

Mgr.Ivo Prokel a STYLTEX design

"STYLTEX se stal jedním z mých pevných opěrných bodů."

Detail
11. 3. 2019

Řešíte zastínění atypického okna?

Pak mohou být inspirací tvarované záclony a závěsy s úvazy, ušité na míru podle dispozice prostoru.

Detail
8. 3. 2019

Když je červená ta správná volba

Zvláště pro okna Hasičské stanice! Zde jsou žaluzie v červené barvě prostě tím správným zastíněním.

Detail
6. 3. 2019

Působivé kouzlo textilní dekorace

Někdy stačí jen nápad, vhodný závěsný systém, záclona a efektní řasící páska. Kontrast hladkého dřevěného obložení stěn a pravidelných oblých záhybů textilní dekorace relax room v Grandhotelu Pupp příjemně oživil a zútulnil.

Detail
1. 3. 2019

Luxusní dimout s ornamentálním vzorem v moderní ložnici

Závěs Hermosa 165 kolekce Exclusive splňuje dimoutovým provedením požadavky na zatemnění a navíc upoutá svým designem s pravidelnými ornamenty, výraznějšími po dopadu světla. S moderním stylem zařízení ložnice tvoří zajímavý kontrast.

Detail
25. 2. 2019

Textilie Trevira CS - malý rozdíl s dalekosáhlými následky

Vedení jednoho z hotelů, kde jsme dodali a instalovali nehořlavé záclony a zatemňující závěsy, se na nás obrátilo s žádostí o nové závěsy do dvou pokojů. Při pohledu na původní závěs, který hotelový host dokázal propálit "odložením" na žárovku rozsvícené…

Detail
23. 2. 2019

Ohyby, ohyby, ohyby...

...a všechny je možné zvládnout s hliníkovými kolejničkami.

Detail

Showroom a prodejna


STYLTEX DESIGN, spol s r.o. Dukelských Hrdinů 22
170 00, Praha 7
OTEVŘENO po: 9:00 - 12:00, 13:30 - 18:00
út - čt: 9:00 - 18:00
pá: 9:00 - 17:30
Kontaktní informace