test
Záclony, závěsy a řasící pásky můžete hledat pomocí parametrů
Kolekce
Adwin
Basic
Boreas
Color set
Creative
Creative S
Dilzas
Drapilux
Englisch Dekor
Exclusive
Indes / Fuggerhaus
Mode Home
Notus
Rasch
Simta
Barvy
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Natur
Oranžová
Ostatní
Růžová
Šedá
Smetanová
Vínová
Zelená
Žlutá
Vlastnosti
Bez olůvka
Crash
Nehořlavé látky
Organza
Potahové látky
Potisk
Síťované
Voál
Vytkávané
Žinylka
Výška s olůvkem
120 - 152 cm
175 - 180 cm
210 - 260 cm
265 - 275 cm
280 - 290 cm
295 - 300 cm
30 - 90 cm Vitrážky
305 - 420 cm
Složení
100% bavlna
100% len
100% PES
Acryl +
Bavlna +
Len +
Trevira CS
Viskóza +
Odstíny
Světlé
Tmavé
Vzory
Dětské
Geometrické
Jednobarevné
Kruhy / puntíky
Květy / listy
Pruhy
Se vzorem
Gramáž
101 - 200 g/m2
201 - 300 g/m2
27 - 40 g/m2
301 - 400 g/m2
41 - 60 g/m2
501 - g/m2
61 - 100 g/m2
Štítky
Expresní sklad
Novinka
Outletové látky
Zobrazit 671 výsledků Resetovat vše

Seznam referencí


Ing. Arch. Veronika Haroldová

Látky pro mě mají velký význam: jejich barevnost, design a kvalita dokáže vytvořit harmonickou, klidnou atmosféru nebo kreativní klima plné inspirace.V studiu Styltex najdu nejen obrovský výběr kvalitních látek, ale i profesionální a sympatický přistup. Kdykoliv potřebují bohatý výběr látek a profesionální Know-how, Stylex je proto pro mne první adresa v Praze.

Praha (Česko)

Ing. Arch. Michal Postránecký

Struktury a „vůně“ látek rozhozených vzorků materiálů na stole designera je opětovně originální zážitek. Jeden z takových stolů s látkami a dalšími materiály, na kterých se odehrává tento magicky zážitek, jsem měl možnost poznat i v prostorách firmy STYLTEX, včetně báječných lidi, se kterými jsem mohl kolem něho spolupracovat.

Florida (USA)

MgA. Michal Kunc

Miluji práci se světlem, s prostorem, se světelnými a barevnými proměnami, které do interiéru, do stavby přináší sluneční světlo. Tedy něco co si nekoupíte, protože jde o atmosféru, o pocit, který se stále mění, s denní, roční dobou. Pracuji se světlem, dávám mu do cesty překážky a zkouším, jak přes ně proniká. Pro mě stačí zajít do STYLTEXu a začít vybírat.

Praha (Česko)

Prof. Dr. Ing. Arch. Bořek Šípek

Vždy mě zajímala móda. Hlavně proto, že je ve svém estetickém vývoji v porovnání s designem neuvěřitelně rychlá a to nemluvíme o architektuře. Přes módu jsem se dostal, hlavně díky mým japonským přátelům návrhářům, k látkám. Od té doby nevynechám žádnou příležitost navštěvovat veletrhy s látkami ať už v Paříži, nebo Vídni, ale hlavně
v Šanghaji a GungHo, kde najdete nádherné hedvábí a brokáty. Je jasné, že můj zájem o látky se posouvá do bytového designu. Je to přeci jenom součást mého povolání. Textil hraje v interiéru velkou roli a proto je mu třeba věnovat pozornost. Ale nemusíme už kvůli tomu, jak jsem zmiňoval, do ciziny. V Praze máme STYLTEX – velmi dobře zásobenou a sortýrovanou firmu. A když tam něco nenajdete, tak Vám to určitě seženou. Před několika lety jsme začali úspěšně spolupracovat a tak mám radost, že se občas dostanu do studia, kde se cítím jako v Šanghaji na veletrhu.

Listopad 2015 (Madrid)

Mgr. Ivo Prokel

STYLTEX se stal jedním z mých pevných opěrných bodů. Zde jsem našel nepostradatelnou kombinaci špičkového týmu profesionálů, kteří umí pracovat s opravdu širokým sortimentem. Společně jsme zvládli vyřešit i různé „nestandardní“ situace, které se v rámci interiérových proměn vyskytují. Pro mne je tak STYLTEX synonymem textilu v interiéru.

Ulm (Švýcarsko)

Ing. Arch. Kamila Douděrová

Ve STYLTEXu často začínám, nechám se unést motivy textilii, které jsou mnohdy určujícím prvkem celého návrhu a dovolí rozvinout mou fantazii až do posledního detailu interiéru. Jsem vděčna za velmi profesionální přístup designérek ve studiu, které mi vždy dokáži poradit, a pomohou mé návrhy proměnit ve skutečnost. 

Praha (Česko)

Ing. arch. Renata Kopecká

STYLTEX vnímám jako nesmírně profesionální firmu, připomínající prvorepublikové soukromé firmy, které hlídaly kvalitu zboží, ale i úroveň poskytovaných služeb. Je zde kromě množství sortimentu tým lidí, kteří jsou skutečnými partnery nejen pro architekty, ale i pro přímé zákazníky. Systém, který funguje, je základem úspěchu každé realizace.

Praha (Česko)

Ing. arch. Barbora Mluvková

Pokud mám s klienty možnost spolupracovat na výběru stínění, pak jedině s firmou STYLTEX. Uspokojí každého klienta, ať požaduje kvalitní materiály za přijatelné ceny, nebo hledá exkluzivní řešení. Každý je zde tím nejdůležitějším zákazníkem a bude zodpovědně obsloužen. Nemusíte se tak o nic starat a můžete si být jisti, že interiér Vašeho domova bude
vypadat perfektně. 

Zanzibar (Tanzánie)

Arch. Cristina Mejía

V mé práci věnuji zvláštní pozornost prvkům, které stimulují naše smysly. Produkty STYLTEX, které kromě své vynikající kvality, mají také vysoký estetický dojem tak ideálně doplňují mé interiérové projekty. Od klasických vzorů přes nabídku textur až po produkty odvážných barev, alternativy nabízené firmou STYLTEX jsou vždy nekonečné a inspirující. 

Kolumbie (Bogota)

Mgr. Tania Morrison

Látky pro mě mají velký význam: jejich barevnost, design a kvalita dokáže vytvořit harmonickou, klidnou atmosféru nebo kreativní klima plné inspirace. V studiu STYLTEX najdu nejen obrovský výběr kvalitních látek, ale i profesionální a sympatický přistup. Kdykoliv potřebují bohatý výběr látek a profesionální Know-how, STYLTEX je proto pro mne první adresa v Praze. 

Feng shui Berlín (Německo)

Showroom a prodejna


STYLTEX DESIGN, spol s r.o. Dukelských Hrdinů 22
170 00, Praha 7
OTEVŘENO po: 9:00 - 12:00, 13:30 - 18:00
út - čt: 9:00 - 18:00
pá: 9:00 - 17:30
Kontaktní informace