Záclony, závěsy a řasící pásky můžete hledat pomocí parametrů
Zobrazit 1 361 výsledků Resetovat vše

Ing. Arch. Veronika Haroldová

Při tvorbě interiérů pracuji nejraději se světlem, barvami a atmosférou. To jsou prostředky, které v prostoru vyvolávají pocity a ovlivňují naši náladu. K dosažení dobré světlené atmosféry kromě svítidel využívám záclony, které jemně rozptylují denní světlo, změkčují výraz celého inteiréru a zútulňují ho. Styl pak dolaďuji dalším textilem: závěsy, potahy a koberci, které interiér oživují svou strukturou, barevností a vzory. Třešničkou na dortu jsou dekorační polštářky, které dokážou výraz neutrálně laděného interiéru kompletně proměnit. Když zajdu do firmy STYLTEX, najdu tam vždy vše, co potřebuji včetně profesionální rady s atypickými detaily.

Praha (Česko)

Ing. Arch. Michal Postránecký

Struktury a „vůně“ látek rozhozených vzorků materiálů na stole designera je opětovně originální zážitek. Jeden z takových stolů s látkami a dalšími materiály, na kterých se odehrává tento magicky zážitek, jsem měl možnost poznat i v prostorách firmy STYLTEX, včetně báječných lidi, se kterými jsem mohl kolem něho spolupracovat.

Florida (USA)

MgA. Michal Kunc

Miluji práci se světlem, s prostorem, se světelnými a barevnými proměnami, které do interiéru, do stavby přináší sluneční světlo. Tedy něco co si nekoupíte, protože jde o atmosféru, o pocit, který se stále mění, s denní, roční dobou. Pracuji se světlem, dávám mu do cesty překážky a zkouším, jak přes ně proniká. Pro mě stačí zajít do STYLTEXu a začít vybírat.

Praha (Česko)

Prof. Dr. Ing. Arch. Bořek Šípek

Vždy mě zajímala móda. Hlavně proto, že je ve svém estetickém vývoji v porovnání s designem neuvěřitelně rychlá a to nemluvíme o architektuře. Přes módu jsem se dostal, hlavně díky mým japonským přátelům návrhářům, k látkám. Od té doby nevynechám žádnou příležitost navštěvovat veletrhy s látkami ať už v Paříži, nebo Vídni, ale hlavně
v Šanghaji a GungHo, kde najdete nádherné hedvábí a brokáty. Je jasné, že můj zájem o látky se posouvá do bytového designu. Je to přeci jenom součást mého povolání. Textil hraje v interiéru velkou roli a proto je mu třeba věnovat pozornost. Ale nemusíme už kvůli tomu, jak jsem zmiňoval, do ciziny. V Praze máme STYLTEX – velmi dobře zásobenou a sortýrovanou firmu. A když tam něco nenajdete, tak Vám to určitě seženou. Před několika lety jsme začali úspěšně spolupracovat a tak mám radost, že se občas dostanu do studia, kde se cítím jako v Šanghaji na veletrhu.

Listopad 2015 (Madrid)

Mgr. Ivo Prokel

STYLTEX se stal jedním z mých pevných opěrných bodů. Zde jsem našel nepostradatelnou kombinaci špičkového týmu profesionálů, kteří umí pracovat s opravdu širokým sortimentem. Společně jsme zvládli vyřešit i různé „nestandardní“ situace, které se v rámci interiérových proměn vyskytují. Pro mne je tak STYLTEX synonymem textilu v interiéru.

Ulm (Švýcarsko)

Ing. Arch. Kamila Douděrová

Ve STYLTEXu často začínám, nechám se unést motivy textilii, které jsou mnohdy určujícím prvkem celého návrhu a dovolí rozvinout mou fantazii až do posledního detailu interiéru. Jsem vděčna za velmi profesionální přístup designérek ve studiu, které mi vždy dokáži poradit, a pomohou mé návrhy proměnit ve skutečnost. 

Praha (Česko)

Ing. arch. Renata Kopecká

STYLTEX vnímám jako nesmírně profesionální firmu, připomínající prvorepublikové soukromé firmy, které hlídaly kvalitu zboží, ale i úroveň poskytovaných služeb. Je zde kromě množství sortimentu tým lidí, kteří jsou skutečnými partnery nejen pro architekty, ale i pro přímé zákazníky. Systém, který funguje, je základem úspěchu každé realizace.

Praha (Česko)

Ing. arch. Barbora Mluvková

Pokud mám s klienty možnost spolupracovat na výběru stínění, pak jedině s firmou STYLTEX. Uspokojí každého klienta, ať požaduje kvalitní materiály za přijatelné ceny, nebo hledá exkluzivní řešení. Každý je zde tím nejdůležitějším zákazníkem a bude zodpovědně obsloužen. Nemusíte se tak o nic starat a můžete si být jisti, že interiér Vašeho domova bude
vypadat perfektně. 

Zanzibar (Tanzánie)

Arch. Cristina Mejía

V mé práci věnuji zvláštní pozornost prvkům, které stimulují naše smysly. Produkty STYLTEX, které kromě své vynikající kvality, mají také vysoký estetický dojem tak ideálně doplňují mé interiérové projekty. Od klasických vzorů přes nabídku textur až po produkty odvážných barev, alternativy nabízené firmou STYLTEX jsou vždy nekonečné a inspirující. 

Kolumbie (Bogota)

Mgr. Tania Morrison

Látky pro mě mají velký význam: jejich barevnost, design a kvalita dokáže vytvořit harmonickou, klidnou atmosféru nebo kreativní klima plné inspirace. V studiu STYLTEX najdu nejen obrovský výběr kvalitních látek, ale i profesionální a sympatický přistup. Kdykoliv potřebují bohatý výběr látek a profesionální Know-how, STYLTEX je proto pro mne první adresa v Praze. 

Feng shui Berlín (Německo)

Showroom a prodejna


STYLTEX DESIGN, spol s r.o. Dukelských Hrdinů 22
170 00, Praha 7
OTEVŘENO po: 9:00 - 12:00, 13:30 - 18:00
út - čt: 9:00 - 18:00
pá: 9:00 - 17:30
Kontaktní informace