Záclony, závěsy a řasící pásky můžete hledat pomocí parametrů
Zobrazit 1 487 výsledků Resetovat vše

Jak správně měřit


Jsme rodinná firma a za 26 let jsme byli u mnoha tisíců realizací a proto víme, že žádný výrobek, který byl na začátku zaměřen špatně nedopadl dobře. Proto dávejte při zaměření velký důraz na přesnost a rozvahu. Pokud se nakonec přeci jen ukáže, že jste něco zaměřili špatně, ozvěte se, uděláme maximum proto, abychom situaci zachránili a pokud možno ochránili vaše vložené prostředky.

Než začnete cokoliv měřit, je nutné určit, k čemu má finální výrobek sloužit a jaký prostor pro své bezproblémové užívání potřebuje. Proto vám doporučujeme využít služeb našich profesionálů, kteří s vámi vše prodiskutují, v případě zájmu odborně zaměří a zajistí realizaci. Zaměření jako služba spojená s objednávkou se neúčtuje (doprava na zaměření je součástí ceny realizace).

Naše rada: objednejte si u nás profesionální zaměření zdarma

Návod na zaměření tohoto produktu:

Zadejte finální rozměry výrobku. Tedy takové, které odpovídají rozměru hotové instalace na Vašem okně. Jednoduše potřebujete, aby výsledná dekorace zakrývala prostor například 200 cm široký a 240 cm vysoký. Tak zadáte právě tyto rozměry do kalkulace. To, že na výrobu bude potřeba dle poměru řasení například dvakrát tolik látky a nebo na záložky o něco více materiálu za Vás vyřeší tento kalkulátor. 

Pozor: nezapomeňte při měření výšky, že se dekorace nesmí dotýkat země.

Rozměry závěsů a záclon na oknu

Šířka a výška výrobku.

Dekorační oblast

Příklad zakrytého prostoru dekorační látkou.

Showroom a prodejna


STYLTEX DESIGN, spol s r.o. Dukelských Hrdinů 22
170 00, Praha 7
OTEVŘENO po: 9:00 - 12:00, 13:30 - 18:00
út - čt: 9:00 - 18:00
pá: 9:00 - 17:30
Kontaktní informace